Google Hangouts'a Yeni Sohbet Pencereleri Eklendi

Google Hangouts'a Yeni Sohbet Pencereleri Eklendi

Google'ın multi-platform mesajlaşma uygulaması Hangouts bugün yeniden tasarlanarak güncellendi. Windows ve Chrome OS kullanıcıları artık Facebook'a benzer şekilde ekran boyunca hareket ettirilebilen sohbet başlıklarına sahip. Artık mesajlarınızı okumak ve saklamak eski pencerelere nazaran çok daha kolay.

Masaüstü içi Hangouts eklentisinden sonra bu güncelleme tüm sohbet ihtiyaçlarını karşılar nitelikte. Hangouts artık Chrome çalıştırılmadan da açılabilse de Chrome'un bu eklentisini indirmeniz gerekiyor. Kısacası Hangouts uygulamasını Firefox gibi tarayıcılarla da kullanabilir, sohbetlerinizi her ortamdan görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede konuşmanız bölünmeden ayrı pencerelerde saklanabiliyor, dilerseniz küçültülüp masaüstünde korunabiliyor.

Güncellenmiş Hangouts uygulaması ayrıca masaüstünüz için sesli arama desteği de veriyor. Google Voice dahilinde olan bu destekle yazılı mesajlarınızı sesli mesajlara dönüştürebilir, sohbet pencerelerinde sesli mesaj komutlarını kullanabilirsiniz. Google'ın sesli mesaj servisleri bünyesinde daha birçok sesli komutu da içererek Hangouts'u kullanmanızı kolaylaştıracak.

Google Hangouts'u bilgisayarınıza indirmek için sitemizin güvenli ve hızlı bağlantılarından yararlanabilirsiniz:

Apple, Finlandiya'nın En Önemli İki Endüstrisini Ele Geçirdi

En İyi Video İzleme Programları

YORUMLAR