Google Haritalar’a 38 Kayak Yeri Eklendi, Daha Fazlası Yolda

Google Haritalar’a 38 Kayak Yeri Eklendi, Daha Fazlası Yolda

Google, 38 kayak yeri için bilgilerin Android’de, iPhone’da ve Web’de kullanılabilir durumda olduğunu söyledi. Bunların bazıları cadde görüntülerini de içeriyor.

Kayak pistleri üzerinde kaybolmak gitgide zorlaşıyor. Google Haritalar’a şu anda Amerika’da ve Kanada’da mevcut 38 kayak pistinin bilgileri yüklenmiş durumda.

Squaw Valley, Big Sky ve Okemo Google Haritalar’da yamaçların ilk dizisi niteliğinde olan kayak pistleri. Bunlar, Büyük Kanyon, Kuzey Kore ve  Avustralya'nın doğusundaki mercan kayalıklarının izlediği Google ekibi tarafından haritalanan beklenmedik şeyler dizisinin sonuncusunu oluşturuyor. Google rakiplerine de bu işi kendilerinden başkasının onlar kadar ciddiye almadığı ve onlar kadar iyi yapmadığı konusunda mesaj gönderiyor.

Google ayrıca kullanıcılara şunları söylüyor: “Google Haritalar’ı Android ya da iOS cihazınıza indirin. Aradığınız dağ bilgisini orada bulacaksınız. Mavi, yeşil ve siyah siyah çizgiler 3 boyutlu renk hatları şeklinde gösterilir ve teleferikler kırmızı noktalar ile belirtilmiştir.”

Haritalar aynı zamanda, 13 pist için, tekerlekli sandalye sporcularının, evlerinden ayrılmadan yolların iyi bir görünümünü elde etmelerini sağlayan cadde görünümünü de sunmaktadır. Whistler Peak, Squaw Valley ve Deer Valley bunların ilkini oluşturuyor.

Kayak pistlerinin tam listesini görmek için Google Blog'a göz atın.

Panda Güvenlik Şirketi: 2012’de 27 Milyon Yeni Zararlı Yazılım Bulundu

YORUMLAR