Google Inbox Diğer Tarayıcılar ile Açılabilecek

Google Inbox Diğer Tarayıcılar ile Açılabilecek

Yaklaşık 6 ay önce davetiye sistemi ile çalışmaya başlayan ve pek çok kullanıcıya erişen Gmail alternatifi e-posta uygulaması Inbox, geliştirilmeye devam ediyor. Web üzerinde sadece Google Chrome ile açılan servis, yeni gelecek güncelleme ile birlikte Mozilla Firefox ve Safari ile de açılabilecek.

Google'ın resmi bloğu üzerinde yayınlanan habere göre Inbox'a bir takım yenilikler geliyor. Bu yenilikler arasında en öne çıkanı ise, sadece Google Chrome internet tarayıcısı üzerinde açılan servis, güncelleme ile birlikte Firefox ve Safari ile de açılabiliyor hale gelecek. Android ve iOS mobil versiyonları dışında, web üzerinden Chrome ile açılabilen servis, ilk davetiyeler gönderildikten sonra, üyelere de hediye davet sunmuştu ve şu an pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Gmail'e göre daha farklı ve özelleştirilebilir olan Inbox, grup halinde e-posta silme işlemleri ve diğer e-pota gruplama ve görüntüleme seçenekleri ile kendin cezbedici kılıyor.

Firefox ve Safari tarayıcı desteği dışında iPad'e tam desteğe sahip olacak olan Inbox, Android işletim sistemine sahip neredeyse tüm tabletlerde de açılabilir hale gelecek. Fakat hala davet sistemi ile çalışan Inbox'ı kullanabilmek için davetiyeye ihtiyacınız var. Inbox davetiyesi alabileceğiniz 2 yöntem ise aşağıdaki gibi:

  • Inbox kullanan bir tanıdığınızdan davetiye göndermesini istemek. Google, tüm Inbox kullanıcılarına ücretsiz 3 adet davetiye hakkı vermişti. Kullanmayan bir arkadaşınızı bulmanız gerekiyor.
  • "[email protected]" e-posta adresine Inbox davetiyesi istediğinizi belirten sade bir e-posta göndermek.

Farklı ve modern tasarıma sahip bir e-posta uygulaması denemek istiyorsanız, Inbox'a katılmak için yukarıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Davetiye bulabilirseniz aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Inbox'ı indirebilirsiniz.

Google Inbox Nedir, Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR