Google Inbox İle Tüm E-Postalar Bir Arada

Google Inbox İle Tüm E-Postalar Bir Arada

Gmail'in Android sürümünde tekrar güncellenen Inbox sayesinde, tüm postalarınızı tek bir sekme içerisinde görüntüleyebileceksiniz.

Özellikle birden çok Gmail hesabı kullananlar için çok yararlı olan bu özelliği de beraberinde getiren güncelleme, her e-posta kutusunu kontrol etmek için gerekli olan hesap değiştirme işlemine son verecek ve kullanıcıya büyük bir zaman kazandıracak. Aynı zamanda daha az kullanılan e-posta adreslerine gelen önemli iletiler de gözden kaçmamış olacak.

Şimdilik sadece Android işletim sisteminde olan Inbox özelliği, zaman içerisinde stabilize olunca iOS için de gelecek. Aslında bu özellik 2015'ten beri Gmail'in Android uygulamasında bulunuyordu. Ancak düzgün çalışmadığı için ve spam'a düşen e-postaların tamamını kullanıcıya göstermediği için maalesef tercih edilmiyordu.

Fakat yine de yeni görünüm pek güncelleştirilmiş görünmüyor. Farklı e-posta adreslerini kullanmanın temel amacı iş ve özel hayatla ilgili olarak yapılan yazışmaları ayırmak ve gereksiz e-posta iletileriyle pek karşılaşmamaktı. Ancak şu an için tüm gelen e-posta kutuları özelliğinde filtreleme veya düzenleme araçları bulunmuyor. Yani istediğimiz e-postaları ayırma seçeneğimiz maalesef yok. Yine de, yakın zamanda gelecek güncellemelerle Google iyileştirmelerde bulunacaktır diye düşünülüyor.

Gmail Reklamlarına Son!

Gmail'e Akıllı Yanıt Özelliği Geldi

YORUMLAR