Google I/O 2016 Konferansında Ne Sürprizler Olabilir?

Google I/O 2016 Konferansında Ne Sürprizler Olabilir?

Google I/O 2016’da dev robotlar, kendi kendine gidebilen araçlar, Android N’in gizemli adı açıklanabilir mi dersiniz? Mayıs ayının 18’inde bunların cevabını alacağız

Google I/O konferansları genel olarak inovasyon üzerine gelişmeler ve Google Laboratuvarlarının üzerinde çalıştığı projeleri kapsıyor. Yazılım geliştirenlerden, elektronik ve mekaniğe kadar çeşitlenen dallarda gelişmeler sunuluyor, tartışılıyor. 2016 yılında da farklı bir beklenti yok ancak bu yıl yapay zeka, robotik gelişmeler ve buluşlar hakkında herkes daha doyurucu bir şeyler bekliyor. Google I/O 2016 her sene yazılım geliştiricilere ve elektronik oyuncaklar yaratmayı sevenlere yeni ufuklar vaat etmeye devam ediyor. Google’ın I/O Geliştirici Konferansı 2016 için katılım kayıtlarının başlama tarihi 8 – 10 Mart olarak belirlendi. Konferans 18 Mayıs'ta başlayacak ve 2 gün sürecek.

Diğer bir beklenti de artık Android N sürümü hakkında daha doyurucu bilgilere ulaşmak. Doyurucu derken zaten geliştiriciler sürümle ilgili pek çok şeyi bizlerle paylaşıyorlar ancak paylaşılmayan tek şey sürümün adı. Android N’in gerçekten adı Nutella mı olacak yoksa New York Cheese Cake mi?

Bakalım Google I/O 2016 tüm programını henüz netleştirmiş değil. Netleştiği zaman detayları sizinle paylaşacağız. 

Google'ın Çılgın Projeleri

YORUMLAR