Google+ iOS Uygulamasına iPad Desteği Geldi

Google+ iOS Uygulamasına iPad Desteği Geldi

Mayıs ayında Google+’da iPhone kullanıcıları için büyük gelişmeler yaşanmıştı. Resmi iOS uygulamasını güncelleyen Google özellikle görsel öğelerin kullanımını yoğunlaştırarak iPhone kullanıcılarının Google+ deneyimlerini oldukça iyileştirmişti. Bugün ise iPhone için yeni özellikler ve iPad için tam destek Google+ 3.0 versiyonunda gerçekleştirildi.

Artık iPad kullanıcıları tamamen cihazları için özelleştirilmiş bir tasarımla Google+ uygulamasını kullanabilecekler. Yenilikler arasında çok daha kolay bir şekilde yorum ekleme, yeniden paylaşma için iki parmağınızı kullanma, iPad’inizden Hangout başlatma ve AirPlay vasıtasıyla TV’nizden yayınlama gibi pek çok faydalı özellik yer alıyor.

iPad’e ek olarak iPhone’da Google+’nın en son yeniliği olan Event yani etkinlikler özelliğini kullanarak gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri Google+’dan organize edebilir, fotoğraflar yükleyebilir, yorum yazabilir ve kimlerin geldiğini kontrol edebilirsiniz. 

Ayrıca arkadaşlarınızla istediğiniz zaman her yerden video görüşme başlatmak için Hangout özelliği hem iPhone hem de iPad için güzel bir şekilde çalışıyor.

iPhone, iPad ve diğer cihazlar için Google+ uygulamasını yüklemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR