Google Kamera Uygulamasına Manuel Pozlama Yeniden Geliyor

Google Kamera Uygulamasına Manuel Pozlama Yeniden Geliyor

Google gün geçtikçe daha otoriter bir şirket olmaya başladı. Neredeyse her gün bir servisi hakkında yeni haber gördüğümüz şirket, bir yandan Android'i geliştirmek için uğraşırken, diğer yandan arama motoru servisine yeni özellikler ekliyor. Bu haberimizde de herkesin hoşuna gidecek özellik Google Kamera uygulamasından geldi. 

Şu sıralar Android 7.0'ın geliştirilmesine devam edildiğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Belki haberiniz vardır, tip yenilikler kullanıcıyla buluşmadan önce geliştiriciler tarafından beta sürecinde izlenir ve kararlı bir hale gelene kadar da bu süreç devam eder. Geliştiriciler bu beta aşamasında yeni Android versiyonunu incelerken kamera uygulamasında bir yenilik keşfetti. Daha önce üçüncü taraf uygulamalarla karşılanan manuel pozlama ihtiyacı bu versiyonda yeniden canlandırılmış ve Nexus cihazlarla uyumlu görünüyor.

Bu özellik daha fazla geliştirilir mi henüz bilmiyoruz ama kaynaklar bir takım değişikliklerin olacağı yönünde görüş belirtiyorlar. Bakalım ilerleyen günlerde konuyla alakalı ne yenilikler göreceğiz. Aşağıdaki bağlantıdan Google Kamera uygulamasını indirebilirsiniz:

Google Haritalar'ın iOS Sürümü Çoklu Rota Özelliği ile Güncellendi

Google Play Store'a Yeni Kategoriler Geliyor

Google Maps Daha Sade ve Anlaşılabilir Olacak

YORUMLAR