Google Keep Chrome Eklentisi Yayınlandı

Google Keep Chrome Eklentisi Yayınlandı

Google tarafından Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için geliştirilen not alma uygulaması Google Keep şimdi de Chrome eklentisi sayesinde bilgisayarlarımızdaki yerini almaya başlıyor.

Geçtiğimiz aylarda Google tarafından yayınlanan ve temelde basit bir not alma uygulaması olan Google Keep bilindiği üzere Google'ın bulut depolama hizmeti Google Drive ve uygulaması sayesinde Android cihazlar üzerinde çalışmaktaydı.

Anlık olarak aklımıza gelen herşeyi not almamıza olanak tanıyan Keep sayesinde bu notlara nerede olursak olalım kolayca ulaşabiliyoruz. Keep aynı zamanda sesli not alma, notların arasına resim ekleme ve yapılacak işler listesi oluşturma gibi güzel özellikleri de kullanıcılarına sunmakta.

Son olarak Google tarafından Keep ile ilgili gelen yenilikse not alma uygulamasının Google Chrome tarayıcılar üzerinde çalışabilen eklentisinin yayınlanması oldu. Android uygulamasında olduğu gibi Google Keep Chrome eklentisi de Drive ve Android uygulaması ile senkronize olarak çalışmakta.

Ayrıca kullanıcıların çevrimdışı olarak çalışmasına da olanak tanıyan Google Keep Chrome eklentisi, internete bağlantı sağlandığı anda tüm notlarınızı diğer uygulamalarla anlık olarak senkronize ediyor.

Google Keep hakkında soru, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Google Keep Nedir, Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR