Google Keep'te Önemli Değişiklik

2013 yılında Google tarafından başlatılan ve not tutma üzerine en kullanışlı uygulamalardan olan Google Keep (Google Notlar) önemli bir güncelleme aldı. Google tarafından yapılan açıklamada uygulamanın bundan böyle Keep Notes adını alacağı ifade edildi.

Android kullanıcılarının popüler not tutma servislerinden olan Google Keep'in artık yepyeni bir ismi bulunuyor. Yeni kullanıcıları not tutma üzerinden kazanabilmek adına uygulamaya 'Notes' kısmını ekleyen Google, kendi ismini de kaldırmış gibi görünüyor. Şu anda pek çok Android modelinde güncellenen Keep Notes'un iOS'da da güncelleneceği düşünülüyor.

Android kullanıcıları tarafından fark edilen ve internette paylaşılan yeni isimle birlikte farklı özellikler gelebileceği de dile getiriliyor. Özellikle not tutma konusunda ön plana çıkmak isteyen Google, websitesinde herhangi bir isim değişikliğine gitmedi. Bundan dolayı yeni Keep Notes'un neler sunabileceğini tahmin edemiyoruz.

Şimdilik yepyeni özelliklerini beklemek zorunda olduğumuz Keep Notes hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce Google, not tutma konusunda başarılı bir servis sunabiliyor mu? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!