Google Keep'e Hatırlatıcı Özelliği Geldi

Google Keep'e Hatırlatıcı Özelliği Geldi

Google Keep uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerde notlarınızı en hızlı ve kolay şekilde tutmanız için hazırlanmış not tutma uygulamalarından bir tanesi ve tamamen Google tarafından hazırlanıyor. Her ne kadar pek çok gelişmiş not uygulaması olsa da Keep biraz daha basit uygulamaları tercih edenler için gayet uygun.

Son gerçekleşen güncelleme ise Keep'in yeteneklerine bir yenisini daha katıyor ve notlarınız için hatırlatmalar eklemenize yardımcı oluyor. Dolayısıyla kendinize bir görev için atadığınız notunuzun bitiş tarihi varsa bunu hemen ekleyebiliyor ve cihazınızın size haber vermesini sağlayabiliyorsunuz. Bu hatırlatma uygulaması aynı zamanda bulunduğunuz konuma göre de ayarlanabiliyor. Örneğin farklı bir şehire gittiğinizde notunuzun size hatırlatılmasını isterseniz tek yapmanız gereken konum hatırlatma bilgilerinden bunu girmek.

Jelly Bean tarzındaki sol açılır menü de Google Keep'in bu sürümünde yerini almış. Böylece farklı Google hesaplarına dair notlarınıza da hemen ulaşma imkanı doğmuş. Artık daha kolay bir şekilde notlara fotoğraf ekleme seçeneği de elbette gözümüzden kaçmadı. Google Keep'i Android için ve web tarayıcınız için indirmeyi unutmayın.

Yahoo, Google'ı geride bıraktı

YORUMLAR