Google Maps'in iOS Uygulaması Fiyat ve Saat Gösterimi İçin Güncellendi

Google Maps'in iOS Uygulaması Fiyat ve Saat Gösterimi İçin Güncellendi

Dünyaca ünlü arama motoru tarafından geliştirilen başarılı harita uygulaması Google Maps, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının faydalanabileceği yeni işlevsel özelliklerini aktif hale getirdi.
Seyahat esnasında vazgeçilmez uygulamalardan birisi olan Google Maps, Türkiye'de bulunan tüm şehirlere ait bilgileri ücretsiz olarak size ulaştırabiliyor. Anlık olarak trafik yoğunluğu, cadde fotoğrafları ve en önemlisi panoramik gezi imkanı sunan başarılı uygulama mobil platformlar üzerinden rahatlıkla indirilebilir.

Kullanıcılarına istediği her bilgiyi sunma hedefiyle yola çıkan Google, Maps iOS uygulamasına yeni özellikler kazandırdı. Bu özellikler sayesinde hem zamandan kazanç sağlayabilecek hem de gereksiz yere karşınıza çıkan trafik stresinden kurtulacaksınız.

Gitmek istediğiniz bir mekanı Google Maps üzerinden işaretlediğinizde uygulama otomatik olarak oluşturduğu verilere ulaşıyor ve size bilgi akışı sağlıyor. Mekanın açılış ve kapanış saatlerini göstermesinin yanı sıra günün hangi saatlerinde yoğun olduğunu da rapor ediyor. Yani mekana gittiğinizde oturacak yer bulamama sorunu bu şekilde ortadan kalkmış oluyor. Uygulamaya diğer eklenen yeni özellik ise çeşitli benzin istasyonlarına ait yakıt fiyatlarını kullanıcılara ulaştırması. Bu sayede hangi şirket daha ucuz benzin satıyor öğrenebilirsiniz. Oldukça geniş bir kapsamda yapılan bu güncellemenin kullanıcılara uzun vadede çok büyük kazançlar sağlayacağına inanıyoruz.

Google Fotoğraflar Uygulamasında Albüm Paylaşma Özelliği Aktif Hale Getirildi

Google Drive'da İstediğiniz Dosyayı Bulmak Artık Çok Kolay!

YORUMLAR