Google Maps'in iOS Uygulamasına Uçuş ve Otel Rezervasyonları Getirildi

Google Maps'in iOS Uygulamasına Uçuş ve Otel Rezervasyonları Getirildi

Google, Google Maps'in iOS uygulamasını güncelleyerek kullanıcılarına uygulama üzerinden uçuş, otel ve restoran rezervasyonlarınızı görüntüleme imkanı sunuyor.

Google Maps'in masaüstü bilgisayar versiyonunda bulunan özelliği iOS kullanıcıları içinde getiren Google, kullanıcılara sunduğu servisleri düzenli olarak güncelleyerek yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Yeni özelliğin çalışma sistemi oldukça basit. Herhangi bir hava limanına ait bir uçuş rezervasyonunuz varsa, uygulama üzerinden bu hava limanını aratırsanız, uçuş rezervasyonu bilgilerinizi görüntüleyebileceksiniz.

Yeni özelliği kullanabilmeniz için gerekli olan şartlardan biri ise, cihazınızında bağlı olduğu Gmail hesabına onay gelmesi. Yani yaptırmış olduğunuz rezervasyonların cihazınıza bağlı Gmail hesabına onay mesajı geldikten sonra, Google Maps üzerinden rezervasyonlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Google Maps'i iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kullanıyorsanız, uygulama hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Google Maps'i daha kullanmadıysanız veya cihazınızda yüklü fakat güncel değilse aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Spotify Artık Mobil'de de Ücretsiz

YORUMLAR