Google, Materyal Dizayna Sahip En İyi 17 Uygulamayı Seçti

Google, Materyal Dizayna Sahip En İyi 17 Uygulamayı Seçti

Android'in genel olarak görünümü başkalaştırıp mükemmelleştiren materyal dizayn ile geçtiğimiz yıl Android Lollipop 5.0'ın çıkışı ile birlikte tanıştık. Materyal tasarıma ayak uyduran Android uygulamaları da sıra sıra gelmeye başladı. Aradan geçen 1 yıl boyunca bu tasarıma geçen ve kullanıcıların da beğenisini toplayan en iyi 17 uygulama Google tarafından seçildi.

Geçtiğimiz yıl Google I/O etkinliğinde tanıtılan Materyal Dizayn, Android'in görsel açıdan oldukça güzelleşmesini sağladı desem sanırım yanılmam. Çok daha güzel bir arayüz ve tasarıma sahip olan Android için geliştirilen uygulamalarda materyal tasarım ile birlikte güzellşemeye ve göze daha çok hitap etmeye başladı. Hala devam eden sürece rağmen Google, materyal tasarımı en iyi şekilde kullanan uygulamaları belirledi.

Google Play Store üzerindeki uygulamalar arasında yapılan tercihler ile belirlenen 17 uygulama, en iyi Materyal Dizayn'a sahip olan uygulamalar olarak seçildi ve özel bir URL ile Google Play Store üzerinde yayınlanıyor.

En iyi materyal dizayna sahip olan 17 Android uygulaması aşağıdaki gibidir:


Eğer yukarıda yazılı olan uygulamalardan kullandıklarınız varsa tasarımları hakkındaki görüşlerinizi bizlere alttaki yorum bölümünden iletebilirsiniz. Listede olup kullanmadığınız uygulamalar varsa ve işinize yarayacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Listenin Google Play üzerindeki sayfasına gitmek için tıklayınız.

Google'ın Mobil Ödeme Sistemi Android Pay Sonunda Geldi

YORUMLAR