Google Mobil Aramalarında Sonuçlara 140 Karakter Dopingi

Google Mobil Aramalarında Sonuçlara 140 Karakter Dopingi

Google aramalarımızda artık aradığımız konuyla ilgili tweetler varsa, onları da 140 karakter halinde görebileceğiz. Konuyla ilgili atılmış bir tweetin hepsini okumamız artık mümkün olabiliyor.

Mobil cihazlarımızda yaptığımız aramaları daha kullanılabilir ve faydalı hale getiremeye çabalayan Google, mobil platformlarda arama motoruna yeni bir özellik daha getirdi. Bundan böyle yaptığımız aramalarla ilgili sadece linkler ve resimler değil tweetler de varsa, bunları ilgili konunun altında 140 karakter halinde görebileceğiz. Örneğin Taylor Swift mi sorguluyorsunuz, aramanızın hemen altında sanatçının sayfası ve attığı tweetlerden bazılarını görüntülemek mümkün olabiliyor. Ya da bir konu veya kişi ile ilgili atılmış tweetleri izleyebilme olanağı bulabiliyoruz.

Bu özellik şimdilik İngilizce Google arama motoru için geçerli. Android ve iOS sürümleri hazır ve cihazlarda güncellendi. Google özelliğin diğer lisanlarda da çok yakında hizmet verebileceği müjdesini de verdi. Büyük olasılıkla Google’dan telefonlarımıza gelecek olan yeni güncellemeye bu özellik dahil olacak.

Opera 29, Android İçin Turbo Özellikler Getirdi

Google Chrome 43 ile Güvenlik Sorunları Giderildi

Google, Renk Körlerine Özel Chrome Eklentisini Çıkardı

YORUMLAR