Google Nexus 7 Computex'te Tanıtılacak İddiası

Google Nexus 7 Computex'te Tanıtılacak İddiası

Analistlerden gelen en son bilgilere göre Google’ın Nexus tabletinin yeni sürümü önümüzdeki günlerde halka sunulabilir ve Tayvan’da gerçekleştirilecek olan Computex şovunda ortaya çıkabilir. 4 Haziran ile 8 Haziran arasında düzenlenecek olan Computex şovunda bunun gerçekleşeceğini öngören kişi ise CLSA Asya Pasifik Market’inden Chitra Gopal.

Küçük yapısı ve uygun fiyatı ile pek çok kişinin tercih ettiği Nexus 7 tablet’in yeni güncellenmiş versiyonunun 1920x1200 çözünürlüğü destekleyeceği, daha ince bir yapıya sahip olacağı ve 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemciye sahip olacağı öngörülüyor. Google Play satış fiyatının ise yine 199 dolarda olması bekleniyor.

Diğer beklentiler arasında ise hem Asus hem de Acer’ın alt düzey tabletlerinin yeni sürümlerini veya yeni cihazlarını ortaya çıkarmaları bulunuyor. 100-150 dolar civarındaki bu ekonomik tabletlerin MediaTek tarafından üretilen silikon teknolojisi kullanılarak üretilecekleri de gelen bilgiler arasında. Fuara ve cihazlara dair yeni bilgiler geldikçe yine sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Samsung tabletlerde Intel işlemciye geçiyor

YORUMLAR