Google Odysee'i Bünyesine Katmaya Hazırlanıyor

Google Odysee'i Bünyesine Katmaya Hazırlanıyor

Google, iPhone kullanıcılarının dindirilemez fotoğraf çekme merakını Google+ sosyal ağında değerlendirmek için kolları sıvadı. Popüler iPhone fotoğraf saklama ve bulut sunucu uygulaması Odysee, yakında Google+'a hizmet verecek.

Odysee sıklıkla hobi olarak akıllı telefonlarına ve tabletlerine fotoğraflar indiren, çeken, videolar yükleyen kullanıcıların tercih ettiği bir iPad-iPhone uygulamasıydı. Google bu noktadaki performansı görmüş olacak ki, Odysee'i bünyesi katmaya hazırlanıyor.

Odysee ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm fotoğraf, resim ve videoları cihazınızda tutmaya gerek kalmıyor ve otomatik olarak bulut depolama servislerine yükleme yapabiliyorsunuz. Google+, iPhone ve iPad kullanıcıların da fotoğraflarına talip olacak ve kendi bulut servislerini de Odysee ile birleştirecek. Böylelikle uygulama Google’un fotoğraf ve bulut depolama araçlarından bir haline gelecek.

Google ve Odysee iş birliği bu ay sonunda başlayacak. Bu birleşimden dolayı Odysee'nin 28 Şubata kadar uygulamalarını marketten çekmesi de bekleniyor. Bu tarihe kadar kullanıcıların gerekli yedekleme işlemlerini yapmaları da gerekiyor.

Dropbox'ta Bant Genişliği Nasıl Ayarlanır

Amazon, Yeni Bulut Depolama Servisi Zocalo'yu Duyurdu

YORUMLAR