Google Özel Doodle ile Dünya Kupasına Hazır

Google Özel Doodle ile Dünya Kupasına Hazır

İnternet devi arama motoru olan Google, tüm dünyada merakla beklenen Dünya Kupası için özel bir Doodle'ı bugün yayına aldı. Bildiğiniz üzere bugün Brezilya'da Dünya Kupası maçları başlıyor ve çoğu site bunun için hazırlık yaptı. Facebook'un yaptığı hazırlıklara bakmak için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz. Google hazırladığı bu özel Doodle ile Dünya Kupası maçlarını desteklediğini gösteriyor. Hazırlanan özel Doodle durgun olmayıp hareketli bir şekil alıyor.  İlk olarak Google'ın sade logosu göze görünürken biraz sonra futbol topu ekrana geliyor ve Brezilya temalı logo tamamlanıyor. 

Google sadece bir Doodle hazırlamakla kalmayıp özel bir maç takip ekranı oluşturdu. Bu takip panosuna Dünya Kupası özel Doodle'ına tıklayarak veya 2014 Dünya Kupası diye aramak yaparak ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıda bu panonun resmini görebilirsiniz. Ayrıca Google  Haberler sayesinde tüm Dünya Kupası haberlerine sorunsuz ulaşabileceksiniz.

Bu heyecan dolu futbol turnuvasında tüm ülkelerin bilgilerine ulaşabileceğiniz bu skor Google tarafından FIFA verileri ile sağlanıyor. Yani güvenle maçları takip edebilirsiniz.

YORUMLAR