Google Photos Çevrimdışı Animasyon Özelliği İle Güncellendi

Google Photos Çevrimdışı Animasyon Özelliği İle Güncellendi

Google Fotoğraflar olarak bildiğimiz orijinal adıyla Google Photos uygulaması yeni güncellemelerle hizmetimizde. Nu sefer Google Photos’a gelen güncellemeler kullanıcıların paylaşım serbestliğini iki katına çıkarıyor.

Google Photos güncellemeleri hem var olan kullanıcıları uygulamada tutabilmek hem de yeni kullanıcılar kazanabilmek için düzenli olarak güncelleniyor. Son yapılan güncelleme oldukça yararlı yenilikleri bünyesinde barındırıyor. Yeni güncellemeyle farklı platformlara paylaşım olanağı sağlanırken; albüm düzenleme ve fotoğraflarımıza animasyon ekleme gibi yeni özellikler de kazanıyoruz. Üstelik bunları yapabilmek için çevrimiçi olmamıza da gerek kalmıyor. Bu özelliği kullanmak için uygulamanın çevrimiçi olma özelliğini kapatmanız yeterli oluyor. Böylece 50 kadar fotoğrafı işlemeniz mümkün oluyor. Ancak unutmayın ki, bu işlemleri sadece telefonunuzda depoladığınız fotoğraflarınız üzerinde gerçekleştiriyorsunuz.

Albümlerinizi kronolojik olarak sıralamak, Facebook, e-posta, rehberinizdeki telefon numaraları ya da herhangi bir sosyal medya uygulamasıyla paylaşmak da artık çok kolay. Android 7.0 Nougat kullanıcıları farklı kısa yol ikonları da kullanabiliyorlar. Google Play uygulama marketine giderek uygulamanız için güncelleme gelmiş mi, kontrol edebilirsiniz. 

YORUMLAR