Google Photos Hem iOS Hem de Android Kullanıcılarına Merhaba Dedi

Google Photos Hem iOS Hem de Android Kullanıcılarına Merhaba Dedi

Google I/O 2015 yine her yıl olduğu gibi farklı sektörleri yakından ilgilendiren pek çok yeniliğin tanıtıldığı bir etkinlik oldu.

Bu etkinliğe dair notlarımıza şöyle bir göz attığımızda en çok ilgi çeken haberin Android'in yeni versiyonu olan Android M olduğunu görüyoruz. Google, Android M'in tanıtım etkinliğinde özellikle fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıların dikkatini çekecek bir duyuru da yaptı. Bu bilgiye göre, kullanıcıların sınırsız sayıda fotoğraf ve video depolamasına imkan veren Google Photos hem Android hem de iOS kullanıcıları için sunulacak.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebileceğiniz Google Photos'u farklı kılan pek çok detay var. Photos'un sahip olduğu özelliklerden en öne çıkanı kullanıcılara fotoğraflarını kişi ve yer odaklı aramalarla bulmalarına imkan sağlaması.

Bu özellik sayesinde gittiğimiz özel etkinlikleri, kişileri veya herhangi bir şeyi fotoğrafı etiketlemek için kullaanbileceğiz. Bu etiketler vasıtasıyla kapsamlı ve hızlı aramalar yapabilme şansına sahip oluyoruz. Servisin hiçbir boyut veya fotoğraf limiti koymaması da başka bir hoş ayrıntısı.

Android M Duyuruldu: İşte Gelen Yenilikler

YORUMLAR