Google PhotoScan Baskılı Fotoğraflarınızı Yüksek Kaliteli Hale Getiriyor

Google PhotoScan Baskılı Fotoğraflarınızı Yüksek Kaliteli Hale Getiriyor

Google Fotoğraflar uygulamasa ek olarak karşımıza çıkan fotoğraf tarayıcı Google PhotoScan nihayet çıktı. Artık nostalji amacıyla kullanılan analog makinalerden çıkan baskılı fotoğraflarımızı yüksek kaliteli dijital fotoğraflara çevirmemizi sağlayan uygulama, kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi.

Google PhotoScan için bir bakıma eskiyi yeni ile buluşturan uygulama diyebiliriz. Elimizde baskısı bulunan bir fotoğrafı, telefonun kamerasını kullanarak tarıyor ve kaydedebiliyoruz. Kilit nokta ise Google PhotoScan çektiğimiz fotoğrafların hiçbir şekilde parlamamasını sağlıyor ve perspektif düzeltme sayesinde yüksek kaliteli dijital fotoğraflara çevirebiliyor. Ayrıca tarama yaptığınız zaman üzerinde işlem yaptığınız fotoğrafları Google Fotoğraflar uygulamasında da yedekleyebilirsiniz. Filmler, filtreler ve gelişmiş düzenleme kontrolleri ile taramalarınıza canlılık katabilir ve sadece bir bağlantı göndererek dilediğiniz kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz. Açıkçası bu alanda gördüğümüz en kaliteli uygulamalardan birine kavuştuk.

Google PhotoScan Nasıl Kullanılır?

PhotoScan uygulamasının kullanımı da çok basit. Herhangi bir giriş gerektirmiyor ve sade arayüzü ile bütün işlerinizi halledebiliyorsunuz. Uygulamanın kamerasını açın ve çerçeve içine baskılı fotoğraflarınızı konumlandırın. Daha sonra PhotoScan sizi yönlendirecek ve kısa sürede fotoğrafınızı tarayacaktır. 

Eski fotoğraflarını dijital ortama aktarmak isteyen kullanıcılar için PhotoScan'in harika bir işlevi olduğunu söyleyebiliriz. Tamindir olarak sizin için denedik ve hemen paylaşmaya karar verdik. Aşağıdaki bağlantılardan iOS ve Android sürümlerini indirebilirsiniz:

Google Translate Önemli Bir Güncelleme Aldı, Çeviriler Mükemmele Yakınlaştı

Google ve Facebook Sahte Haber Sitelerini Yapay Zeka Kullanarak Banlayacak

YORUMLAR