Google Pixel 2'nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

Google Pixel 2'nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

Google 2016 yılında Pixel ve Pixel XL akıllı telefonlarını 4 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtmıştı. Bu akıllı telefonlar Google markalı ilk akıllı telefonlardı. Firma şimdi de Pixel 2 olarak adlandırdığı yeni akıllı telefonunun resmi tanıtımını yapacağı tarihi açıkladı.

Google yaptığı açıklama ile bu sene de geçen yıl olduğu gibi yine 4 Ekim tarihinde yeni Pixel akıllı telefonunu tanıtacağını belirtti. Pixel 2'nin HTC tarafından geliştirildiği, biraz daha büyük versiyonu olan Pixel 2 XL'nin ise LG tarafından geliştirileceği de gelen bilgiler arasında yer aldı. Pixel 2 XL'nin LG'nin V30 akıllı telefonuna fazlasıyla benzerlik göstermesi bekleniyor. Yine bu akıllı telefonun da Pixel 2 ile aynı tarihte yani 4 Ekim'de dünya lansmanının yapılacağı düşünülüyor.

Google, Pixel 2'yi tanıtacağı tarih olan 4 Ekim'i yukarıdaki video ile duyurdu. Bu kısa videoda "Telefonumun bataryası neden kötü?", "Telefonumun hafızası neden çabuk doluyor?", "Çektiğim fotoğraflar neden bulanık?" gibi soruların Google üzerinde aratılması ile Pixel 2'ye kinayeli bir şekilde yaklaşılmış. Yani Google bu video ile bizlere Pixel 2'de bu problemlerin hiçbirinin yaşanmayacağı mesajını vermek istemiş. Google markalı tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgiler için de madeby.google.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Google Pixel 2'ye Ait Olduğu İddia Edilen Bir Görsel Sızdırıldı

YORUMLAR