Google Pixel 3'ün Sızıntı Fotoğrafları ve Teknik Detayları Ortaya Çıktı

Google Pixel3 Reddit Sızıntı Paylaşımı 4

Çok sayıda Google Pixel 3 XL prototipinin bir şekilde karaborsada ortaya çıkmasıyla birlikte, Google’ın tanıtımı yaklaşan akıllı telefonlarından daha büyük olanı için neredeyse bilinmeyen hiçbir şey kalmadı. Ancak Google Pixel 3 XL hakkında çok şey biliyor olmamıza rağmen, Google Pixel 3 hakkında bildiklerimiz bir hayli az.

Son olarak Reddit’te yapılan bir paylaşım ile Google Pixel 3 hakkında yepyeni detaylar ortaya çıktı. Paylaşımda, Google Pixel 3’e ait bazı fotoğraflar ve teknik detaylar yer aldı. Sızıntı görüntülerine bakılırsa, Google Pixel 2’ye bir hayli benzeyen cihaz beklendiği gibi 5.5 inç çentikli bir ekran ile geliyor.

Google Pixel3 Reddit Sızıntı Paylaşımı 2

Paylaşılan Google Pixel 3 fotoğraflarına bakıldığında, cihazı ilk bakışta Google Pixel 2 XL’dan ayırt etmek oldukça zor görünüyor. Kavisli iki siyah renk tonundan oluşan arka çerçeveler ve hafif ince çerçeveler, sızıntı fotoğraflarında ortaya çıkan en bariz detaylar olarak göze çarpıyor. Fotoğraflara bakılırsa Google Pixel 3’ün, Google Pixel 2 XL’ın küçük bir versiyonu gibi göründüğünü de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Reddit’te yapılan paylaşımda Google Pixel 3’ün fotoğraflarının yanı sıra, cihazın teknik özelliklerini gösteren bazı ekran görüntüleri de yer aldı. Ancak teknik detayları gösteren ekran görüntülerindeki bilgilerden en az birinde gariplik olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü paylaşılan ekran görüntüsünde Google Pixel 3’ün en-boy oranı 2:1 olarak verilmiş ki bu bilginin kesinlikle doğru olmadığı biliniyor.

Google Pixel3 Reddit Sızıntı Paylaşımı 3

Cihaz hakkında şimdiye kadar bilinenlerle tam olarak uyuştuğundan dolayı, Reddit’te paylaşılan fotoğraflar gerçekten cihazın kendisine ait gibi görünüyor. Yine de bu sızıntıların yalnızca Reddit’te ortaya çıkmış olması nedeniyle, tüm bunların bir sahtekarlıktan ibaret olma ihtimali olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor.

Sızdırılan fotoğraflara göre Google Pixel 3'ü nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.