Google Pixel Cihazların Çıkış Tarihi Açıklandı

Google Pixel Cihazların Çıkış Tarihi Açıklandı

Google Pixel cihazlar 4 Ekim’de geliyorlar. Android telefon alışkanlıklarında ezberleri bozacağı iddia edilen Google Pixel ve Pixel XL ailesi bakalım pazara beklendiği kadar etkili bir giriş yapabilecekler mi?

Google Pixel serisinin 2016 yılının en iyi telefonları olacağından, Apple iPhone 7 serisinin tek rakibi olabileceğine kadar türlü dedikodular gündemi meşgul ediyor. Bir benchmark testinden sızdırılan bilgiler, Google Pixel XL'ın 4 GB RAM'e sahip olacağının ve Android Nougat 7.1 ile birlikte geleceğinin müjdesini veriyordu. Bu özellikleri onu bu senenin farklı cihazları arasına sokmaya yetiyor.

Google Pixel ve Pixel XL ürünleri birkaç hafta sonra görücüye çıkıyorlar. 4 Ekim tarihinde (Pasifik saati ile sabah saat 9:00’da) tanıtılacaklar. Bu arada Google yeni bir web sitesi de yayına aldı. Yeni web sitesi şimdilik sadece kaliteli duvar kağıtlarının Pixel telefonlar üzerinde çok güzel durabileceğinin örneklerini veriyor olsa da 4 Ekim’de tanıtım ile beraber işlevsellik kazanacağını düşünüyoruz. 

Google Pixel XL 4 GB RAM ve Android Nougat 7.1 İle Birlikte Gelecek

YORUMLAR