Google Pixel Etkinliğini Bu Akşam, Buradan Canlı İzleyin!

Google Pixel Etkinliğini Bu Akşam, Buradan Canlı İzleyin!

Google bu akşam TSİ 19:00’da yeni ürünlerini tanıtacağı bir konferans düzenleyecek. Adında da anlaşılacağı gibi Google Pixel cihazlarının tanıtımının ön planda olacağı bu etkinlik internet üzerinden canlı da izlenebilecek.

Google’ın artık Nexus cihaz evresinden çıkarak Pixel kimliğine bürünüyor olması yeni bir durum değil. Bunu birkaç aydır konuşuyoruz zaten. 2016 yılının bu son Google etkinliğinde, Google'ın yeni akıllı telefonlarını, Google Home'u ve hatta Android'e benzer bir işletim sistemini görmeyi umuyoruz.

Bu etkinlikte neler tanıtılabileceğini merak edenler Google Etkinliğinde Tanıtılacak Muhteşem Cihazlar makalemizi inceleyebilirler.

Google Pixel Etkinliğini Canlı İzleyin

Donanıma yönelik bir etkinlik olan Google Pixel etkinliğini canlı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Bir İşletim Sistemi Tanıtılabilir

Google'ın yeni bir işletim sistemi tanıtabileceği yönünde söylentiler de mevcut. "Andromeda" kod isimli bu işletim sistemi, Google tarafından geliştirilen Chrome OS ve Android'in birleşmiş hali olarak tanımlanıyor.

Andromeda İşletim Sistemi nedir?

Temel olarak Andromeda işletim sistemini Chrome Book’larda çalışan Chrome OS ve Android sistem özelliklerinin bütünleşik bir işletim sistemi olması durumu olarak özetleyebiliriz. Google’ın Andromeda dediği bu sistem, gelecek yıl Pixel 3 dizüstü bilgisayarlarda ve Nexus tabletlerde kullanılacak şekilde geliştiriliyor.

Android ve Chrome OS Birleşip Andromeda İşletim Sistemi Oluyor

Google Etkinliğinde Tanıtılacak Muhteşem Cihazlar

YORUMLAR