Google Pixel Launcher Artık Tüm Android Cihazlar İçin İndirilebiliyor

Google Pixel Launcher Artık Tüm Android Cihazlar İçin İndirilebiliyor

Google Pixel ve Pixel XL cihazların ara yüzleri de diğer Android telefonlardan farklı olarak tasarlanmışlardı. Bu yeni arayüz Google Pixel Launcher olarak adlandırılıyor ve gelecekte tüm Android telefonların arayüzü için bir temel oluşturuyor.

Google Pixel Launcher, her ne kadar Pixel cihazlara özgü olsa da APK dosyası şeklinde ve her  Android Lollipop cihaza uyarlanabilir halde indirmeye açıldı. Google Pixel Launcher APK dosyasını indirip Android telefonlarınızda artık tecrübe edebiliyorsunuz. 

Google geliştiricileri Android Nougat 7.1 işletim sisteminde Google servisleri uygulamalarının ikonlarının hepsi yuvarlatmışlardı. Yani Google Pixel Launcher arayüzünü telefonlarınıza yüklediğinizde uygulama ikonları yukarıdaki gibi görünecekler. 

Google Pixel Launcher APK dosyasını 7.1.1-3359438 sürümü bir önceki sürümünden daha kararlı bir yapıya sahip. Pixel Launcher ile artık ana ekrandan ayrılmadan Google Arama işlevselliğine kavuşabiliyorsunuz.

Google Pixel Launcher APK Nasıl Kurulur

Pixel Launcher 7.1.1-3359438 sürümü sadece Android 5.x Lollipop sürümü ve üstüne ihtiyaç duyuyor. Daha düşük Android işletim sistemleri için uyumlu değil. Pixel Launcher APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra tek tıklamayla kuruyor ve keyfinize bakıyorsunuz. 

Google Pixel Fotoğrafı Yeni Arayüzü Hakkında Fikir Veriyor

Google Pixel Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR