Google, Pixel Telefonlarında İndirime Gidiyor

Google, Pixel Telefonlarında İndirime Gidiyor

Google Pixel'in yeni telefonları, büyük bir ihtimalle sonbaharda tanıtılacak. İkinci nesile kadar elindeki Pixel'leri satmak isteyen Google, büyük bir indirime gitme kararı aldı. Bu konuda fiyat araştırmacıları, Google Pixel'i satın almak için daha iyi bir zaman olmadığını belirtti.

Google tarafından yapılan indirim çerçevesinde, Google Pixel'in fiyatı 524 dolara (1850 TL) düştü. Pixel XL ise 200 dolarlık fiyat kesintisi ile 569 dolardan (2010 TL) kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca 128GB depolama kapasiteli olarak almak isterseniz de nihai fiyat etiketine 100 dolar daha ekleniyor.

2 yıllık cihaz koruması fiyatını da 100 dolara düşüren Google, ilerleyen haftalarda 24 ay taksitle 27.88 dolardan Pixel'lerini elden çıkaracak. Henüz Google'ın elinde Gümüş renkli 5 inç ekranlı 32GB Google Pixel mevcut değil, ancak bekleme listesine üye olunursa bu indirime gümüş Pixel'de dahil olacak.

Windows Phone'lu HP Elite X3 de İndirimde!

Şu anda Windows Phone işletim sistemi barındıran tek telefon olan HP Elite X3, 800 dolardan 500 dolara kadar bir fiyat düşüşüne uğradı. Yani hem Android hem de Windows Phone tabanlı telefonlar şu an indirimde. Ancak müşterilerin Microsoft yerine Google'ın avantajlarından yararlanacağı düşünülüyor.

Cinsiyetçi İleti Paylaşan Google Mühendisinin İşine son Verildi

Google'ın Yeni Algoritması Fotoğrafları Mükemmelleştirecek

YORUMLAR