Google Pixel ve Google Pixel XL, iPhone 7 Adaptörüyle Geliyor

Google Pixel ve Google Pixel XL, iPhone 7 Adaptörüyle Geliyor

Google Pixel ve Google Pixel XL cihazları dün tanıtıldılar. Ancak Google tanıtımın hemen ardından aklını biraz olsun çelebildiği iPhone hayranlarına değişiklik yapmaları için açık kapı bıraktı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlar için doğrudan rakip olacak tüm özelliklere sahip olan yeni Google Pixel ve Google Pixel XL cihaz kutularının içinde iPhone kullanıcıları için bir adaptör yerleştirildi. Bu adaptör iPhone kullanıcıların doğrudan Google Pixel bağlanabilmelerini sağlıyor. Böylece anında her iki telefon arasında hızla veri alışverişine de olanak tanıyor.  

Bu küçük adaptör sayesinde kontaklar, fotoğraflar hatta iMessage iletileri bile Pixel cihazlara aktarılabiliyor. Eğer iPhone 7 cihazlardan vazgeçip Google Pixel kullanmaya karar verilirse bu adaptör sayesinde sıkıntı çekmeden ve veri kaybetmeden bu transferi hızla yapabiliyorsunuz.

Her nasılsa Google bu transferi kusursuz şekilde gerçekleştirebilecek donanım ve yazılımı Google Pixel cihazlara eklemiş. Bundan dolayı telefon değiştirmek isteyenler iki kere düşünmeyecekler.

Google Pixel ve Google Pixel XL tanıtımlarının detaylarını sizlerle paylamıştık, aşağıda detaylı linkleri bulabilirsiniz. 

Google Pixel'in Kamera Özellikleri ve Fotoğraf Çekme Performansı

Google Pixel XL Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Pixel Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR