Google Pixel ve Pixel XL'ın Görüntüleri Sızdı!

Google Pixel ve Pixel XL'ın Görüntüleri Sızdı!

Google'ın çıkaracağı yeni akıllı telefonlar Pixel ve Pixel XL için onlarca yeni haber yayınlanmaya devam ediliyor. Henüz resmi olarak duyurulmayan telefonların daha önce tasarımlarına dair haberler yayınlamıştık; ancak ilk kez telefonları görme şansı yakaladık.

Google Pixel için yayınlanan son haberler, telefonun fiyatına dair ilk bilgileri ele veriyordu. Haberlere göre; Google Pixel'in satış fiyatı Amerika'da 649 dolar olacaktı. Pixel'in fiyatına dair yapılan haberlerden sonra bu sefer iki telefonun görüntüleri yayınlandı. Tam olarak nasıl çekildiği bilinmeyen bu görüntüler doğruysa, ilk kez Google Pixel ve Pixel XL'in gerçek halleri görünmüş olabilir.

Fotoğraflardan da daha rahat anlaşılabileceği üzere Pixel 5-inch, Pixel XL ise 5.5-inch büyüklüğünde ekranlara sahip olacaklar. Bu ekranların çevresini ise muhtemelen alüminyum çerçeve kaplayacak. Ayrıca her iki telefonun da sağ yanında parmak izi okuyusunun yer alacağı söyleniyor. Henüz telefonların gücüne ve tasarımına dair ayrıntılı bilgileri almış değiliz. Yine de yakın zaman sonra yapılacak Google etkinliği ile birlikte telefonları da göreceğimizin kesin olduğu belirtiliyor. Telefonun tasarımını yukarıdaki fotoğraftan görebileceğiniz gibi sızdırılan görüntüleri ise hemen aşağıda.

Google Pixel Su Geçirmez Olmayacak

Google Pixel En Hızlı Android Telefon Olacak

YORUMLAR