Google Pixel'in Black Friday Satış Performansı Göz Doldurdu

Google Pixel'in Black Friday Satış Performansı Göz Doldurdu

Google, son amiral gemileri Pixel ve Pixel XL'ı piyasaya sürdüğünden beri, başarılı bir satış seyiri izliyor. Nexus serisini rafa kaldıran şirket, kendi üst seviye Android cihazlarını üretiyor ve yeni bir çağın başladığını ortaya koyuyor. Öyle ki telefonların satışları şimdiye kadar çok iyi geçti ve bu sonuçlar raporlara da yansıdı. Son olarak Black Friday günlerinde çıkış yapan satış performansı adeta göz dolduruyor. 

Mobil katılım platformu Localytics'in son verileri, Google Pixel telefonların Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Black Friday günlerinde en çok satan akıllı telefonlar olduğunu gösteriyor. Hem Android hem de Apple cihazları için ortaya koyulan rapor, Şükran Günü'nden bu yana yapılan satışlarda en yüksek artışı belgeledi.

Localytics, hafta boyunca yeni cihazların satış yüzdelerindeki artış oranına baktı ve önceki 4 haftanın taban verileriyle karşılaştırdı. Görselden anlayacağınız üzere Google Pixel yüzde 112 artış ile açık ara birinci gözüküyor. En yakın rakibi Samsun Galaxy S7 ise yüzde 36'lık bir artışa sahip. 

Google Pixel Yeni Özellikler Kazandı

Google Pixel'i Bir Dakikadan Daha Kısa Sürede Hacklediler

YORUMLAR