Google Pixel'in Tasarımı ve Özellikleri Belli Oldu

Google Pixel'in Tasarımı ve Özellikleri Belli Oldu

Google Pixel'in tanıtımına az bir süre kala özellikleri ve çıkış tarihine dair ayrıntılarda ortaya çıkmaya başladı. Son olarak görüntüleri de sızdırılan telefon 2016 yılı bitmeden döneme damga vurabilecek mi hep birlikte göreceğiz. 

Samsung Galaxy Note 7 piyasaya sürüldü, geri çekildi, sonra tekrar piyasaya sürüldü. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus piyasaya sürüldü. Bizi heyecanlandıracak başka amiral gemisi kaldı mı? Bence kaldı, Google'ın pazardaki en büyük kozlarından Pixel ve Pixel XL. Önümüzdeki Salı günü tanıtılacak telefonların görüntülerine nihayet sahibiz. 

Aşağıdaki videodan 3D olarak Pixel'in tasarımını izleyebilirsiniz:

Google Pixel ve Pixel XL Özellikleri

Google Pixel ve Pixel XL özellikleri dendiğinde ortak donanıma sahip oldukları aklınıza gelsin.Snapdragon 820 işlemci bulunacak telefonlarda, 4GB RAM, 32 ve 128GB arasında depolama alanı, 12 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera olacağı biliniyor. Diğer yandan Google Pixel'in 5-inç 1080p ekranı, Google Pixel XL'ın 5.5-inç 2K ekranı olacak. Ayrıca telefonların Android Nougat 7.1 ile geleceği söylentileri de dolaşıyor.

Google Pixel ve Pixel XL Çıkış Tarihi

Google Pixel ve Pixel XL çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok ama 4 Ekim tarihinde cihazların duyurulacağına eminiz. Google'ın hazırladığı MadeBy internet sayfasında da tarih doğrulandı. Tanıtım tarihinden kısa süre sonra da telefonlar satışa çıkarılacaktır.

YORUMLAR