Google Play 3. Yaşını Uygulama, Oyun, Müzik ve Film İndirimleri ile Kutluyor

Google Play 3. Yaşını Uygulama, Oyun, Müzik ve Film İndirimleri ile Kutluyor

3. yaşını kutlamaya hazırlanan Google Play, yeni yaşına girmeden kullanıcıları için hazırlamış olduğu indirimli ve ücretsiz oyun, uygulama, müzik, film ve kitapları sunmaya başladı. Bulunduğunuz ülkeye farklılık gösterebilen indirimli içerikler aynı zamanda kampanya süresi içerisinde değişebilir. Bu nedenle fırsatları gördüğünüz anda ihtiyacınız varsa değerlendirmelisiniz.

Geçen sene 2. yaş günü kutlamalarında ücretsiz oyunlar içerisindeki oyun içi satın almaların fiyatlarını indirimli olarak sunan Google Play, bu sene uygulamaların fiyatlarında indirime gitti. Şu an için indirimde yada ücretsiz olan uygulama ve oyunlar aşağıdakilerdir:

Fakat yukarıda da belirttiğim üzere bu uygulama, oyun, müzik, film ve kitap indirimleri hem farklı içerikler ile değiştirilebilir hem de indirim oranları değiştirilebilir. Yukarıdaki oyun ve uygulamalar dışında, bir çok film ve müzik de indirime girmiş durumda. Örneğin Breaking Bad dizisinin ilk sezonunu 9.99 Dolar karşılığında satın alabiliyorsunuz yada Dark Knight'ı 2.99 Dolara alabiliyorsunuz. Müzik bölümünden ise Beyonce ve Daft Punk gibi popüler sanatçı ve grupların müziklerini indirimli alabiliyorsunuz. Kitaplar kısmında ise en çok satan kitaplar arasından seçilen bazı kitaplar indirime girmiş durumda.

Google Play'in 3. yaş kutlaması adına sunduğu indirimli içerikleri aşağıdaki linke tıklayarak hemen edinebilir yada satın alabilirsiniz.

Google Play İndirimleri

Lenovo'dan Kameraya Benzeyen Akıllı Telefon: Vibe Shot

YORUMLAR