Google Play Filmler Türkiye'de Hizmete Girdi

Google Play Filmler Türkiye'de Hizmete Girdi

Google'ın film kiralama ve satın alma platformu olan Google Play Filmler uzun bir gecikmenin ardından Türkiye'de kullanıma açıldı.

Daha öncelerde pek çok ülkede aktif olan ancak ülkemizde henüz kullanıma açık olmayan Google Play Filmler, dün itibariyle ülkemizde de kullanıma açıldı. Film kiralayıp satın alınabilen platform, Türkiye'deki film meraklılarını oldukça sevindirecek. Lisanslı filmlerin satışını yapan Google Play, bu filmleri uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunuyor. 

Bundan önce çeşitli yollarla Google Play Filmler uygulamasına erişim sağlamaya çalışan kullanıcılar, böylelikle artık bu yöntemlere ihtiyaç duymayacak. Basit bir şekilde Google Play'den Google Play Filmler uygulaması indirilerek filmlere erişim sağlanabiliyor. Uygulamadaki filmleri kiralamak 4, satın almak ise 17 TL gibi fiyatlardan başlıyor. Filmlerin fiyatları ise görüntü kalitesi gibi bazı şartlara göre farklılıklar gösterebiliyor. 

Böylece Google Play'in filmler servisi de Türkiye'de kullanıma açılmış oldu. Türkiye'deki kullanıcılar Google Play Filmler uygulamasına rağbet gösterecek mi? Yoksa, internetten izlemeye devam mı edecekler hep birlikte göreceğiz.

Google, Ev Telefonlarına Yönelik Servisi Fiber Phone'u Duyurdu

Google Çin'in Güvenlik Duvarını 102 Dakikalığına Aştı

YORUMLAR