Google Play Gazetelik ile Türkiye'nin Tüm Yayınları Tek Rafta

Google Play Gazetelik ile Türkiye'nin Tüm Yayınları Tek Rafta

Google Play Gazetelik bugünden başlayarak Türkiye’nin önde gelen tüm gazete ve dergilerine abonelik olanağı tanıyor. Android telefon kullanıcıları artık Türkiye’nin önemli haberlerini Google Play Gazetecilik üzerinden takip edebilecekler.

Gazetelik uygulaması ile çok sayıda (ücretli ve ücretsiz) yayına abone olunabiliyor. Google Gazetelik birçok yabancı yayının yanı sıra, Türkiye’den de 60'dan fazla yayını Android kullanıcılarını ulaştıracak.  Bunların arasında çok satan günlük gazeteler, popüler kadın ve erkek dergileri, hobi, kültür, sanat, sinema, spor ve seyahat yayınları ile bloglara kadar geniş bir yelpaze sunuluyor.

Gazetelik uygulaması kolayca kişiselleştirilebilen bir uygulama. İlgi duyduğunuz haberleri en üst sıralara taşıyarak kullanıcıları binlerce haber arasında kaybolmaktan kurtarıyor. Google Gazetelik cep telefonlarına son derece başarılı bir şekilde uyarlanmış. En küçüğünden, en büyüğüne kadar tüm ekranlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. Gazetelik uygulaması her türlü medya formatını da içinde barındırıyor. Makalelere, resimlere, ses ve videolara uygulama içerisinden rahatça erişilebiliyor.

Google Play Gazetelik için hazırlamış bir reklam filmini aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Tamindir artık Google Play Gazetelik'te!

Google Lollipop'ta Kilit Ekranlarını Güncelliyor

Google Dokümanlar Android İçin Güncellendi

YORUMLAR