Google Play Gazetelik iOS'ta Currents Uygulamasının Yerini Aldı

Google Play Gazetelik iOS'ta Currents Uygulamasının Yerini Aldı

Android kullanıcılarıyla hali hazırda tanışmış olan Google Play Gazetelik uygulaması artık iOS kullanıcılarının da hizmetine sunuldu. Uygulamanın en önemli özelliği ise Google Currents uygulamasının yerini almış olması. Bu da demek oluyor ki cihazınızda Currents uygulaması yüklüyse kullanım esnasında Google Play Gazetelik uygulamasına yönlendirilebilirsiniz.

Google Play Gazetelik’te birçok haber kaynağından derlenen içerikler sunulmakta. Google bu konuda epey sıkı çalışmış ve en önde gelen içerik sağlayıcılarını bünyesine katmış.

İş, spor, finans, gezmek, yiyecek, içecek, eğlence gibi farklı kategoriler altında listelenmiş içerikleri mobil cihazlara taşıyan Google Play Gazetelik uygulamasında sonra okumak istediğiniz içeriği işaretleyebiliyorsunuz. Bu özellik vaktinizin olmadığı zamanlarda ilginizi çeken içerikleri kaybetmemek adına tercih edebileceğiniz mükemmel bir yöntem.

Sunulan bu kategorilere ek olarak kullanıcılar favori RSS okuyucularını ve blog sitelerini de içerik sağlayıcıları arasına ekleyebiliyor. Bu sayede sadece sunulan kaynaklarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda kendi bülteninizi oluşturabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Gündemi meşgul eden olayları ve dünyada meydana gelen en son haberleri mobil cihazınızdan takip etmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılarımızı kullanarak Google Play Gazetelik uygulamasını indirebilirsiniz.

Asphalt Overdrive Çıktı! Hemen İndirin!

YORUMLAR