Google Play Kitaplar Uygulaması Artık Türkiye'de

Google Play Kitaplar Uygulaması Artık Türkiye'de

Google, kitap satın alma ve okuma servisi Google Play Kitaplar’ı bugün itibariyle Türkiye’deki kitap sevelere açtı. Yurtdışında uzun süredir aktif olan, kişiselleştirilebilir okuma deneyimi yaşatan servis, milyonlarca eseri bünyesinde barındırıyor.

Google Play Store’da yapılan yeni güncelleme ile birlikte artık uygulama ve oyunların yanı sıra kitap ta satın alınabilecek. Google’ın Türkiye’deki kitap kurtlarının erişimine açtığı Google Play “Kitaplar” servisi, en çok satanlardan klasiklere kadar milyonlarca kitabı satın alma fırsatı sunuyor. Akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza Kitaplar uygulamasını yükleyerek aralarında Türk yazarlarının da bulunduğu milyonlarca eseri satın alabilir, dilediğiniz cihazdan dilediğiniz zaman okumanın keyfini sürebilirsiniz.

Şu an itibariyle İngilizce kitapların yer aldığını mağazada, kitapların TL cinsinde satıldığı göze çarpıyor. Google Play Kitaplar üzerinden satın aldığınız kitapları iOS ve Android’li cihazınızda veya Web üzerinden okumanız mümkün. Çoklu platform desteği sayesinde mobil cihazınızda okumaya başladığınız bir kitabı, tabletinizde okumaya devam edebiliyorsunuz.

Google Play Kitap Mağazası'na bu adresten erişebilirsiniz.

Google+ Profil Fotoğrafları Telefon Numaralarına Bağlanacak

YORUMLAR