Google Play Mağazası’na Yepyeni Bir Bakış

Justin Timberlake’in yeni albümünü dinleme, en çok satan kitabı okuma ya da oynamak için yeni bir oyun keşfetme modunda olabilirsiniz. Bunun için Google Play Mağazası’na girdiğinizde elbette istediğiniz uygulamayı arama ve bulma daha sonra da indirme ya

Google Play Mağazası’na Yepyeni Bir Bakış

Justin Timberlake’in yeni albümünü dinleme, en çok satan kitabı okuma ya da oynamak için yeni bir oyun keşfetme modunda olabilirsiniz. Bunun için Google Play Mağazası’na girdiğinizde elbette istediğiniz uygulamayı arama ve bulma daha sonra da indirme ya da satın alma işlemlerinizi hızlı ve kolay şekilde yapmak istersiniz.

Bugün Google Play Mağazası’nın yeni tasarımıyla sunumu Android telefonlar ve tabletler için tanıtıldı. Bu tasarımın en çok öne çıkarılan tarafı basit, hoş ve uygulamalara kolay erişilebilir olması.

Yeni tasarımın odaklandığı yer ise büyük görseller olmuş. Basit temalı içerikler beraber gruplandırılmış. Böylece bir uygulamayı indirmeden önce deneyebiliyorsunuz ya da dergilerin ve kitapların ön izlemesini yapabiliyorsunuz. Sayfada aşağı indikçe yen öneriler görüntülenmeye devam ediyor ve böylece her zaman görmek ve keşfetmek için daha fazla seçenek oluyor. Satın alma işleminde kullanılan adımların hızlandırılması ve basitleştirimesiyle bir uygulamaya ödemenizi yaptıktan sonra hemen mağazada gezmeye devam ediyorsunuz.

Yeni tasarımlı Google Play, bugünden itibaren Android 2.2 ve üstü sürümlerde kullanılmaya başlanacak. Telefonunuza ya da tabletinize güncellemenin geldiği anda yeni tasarımlı Google Play Mağazası’nda gezmeye başlayabilirsiniz.

1080p Çözünürlüklü Windows Phone Telefon 2014'te Gelecek

YORUMLAR