Google Play Store Yeni Sonuç Arayüzünü Hayata Geçirecek

Google Play Store Yeni Sonuç Arayüzünü Hayata Geçirecek

Google Play Store, arama sonuçlarında bizleri yepyeni bir arayüzle karşılayacak. Henüz herhangi bir değişiklik görmedik ancak bol miktarda çevirimiçi rapor, Google Play Store'un sunucu tarafında bir güncelleme yaptığını doğruluyor. Bu güncelleme, arama sonuçlarına kart tabanlı bir yerleşim düzeni getirecek.

Yeni kullanıcı arayüzü, sonuçlarda görünen her bir uygulamaya odaklanıyor. Herhangi bir uygulamayı aradığınızda, hızlıca geçebileceğiniz büyük kartlar göreceksiniz. Yüklemeler, kaldırma işlemleri ve açıklamalar da bu kartlara dahil olacak. Aşağıdaki videodan yeni sonuç arayüzünün nasıl olacağını izleyebilirsiniz:

Bu arada yinelemekte fayda görüyorum. Bu güncelleme henüz resmi değil, ancak güncellemeye sahip olduğunu iddia eden ve yeni geliştirmelerin videosunu çeken Rony Mishchuck tarafından hazırlanan çok sayıda rapor var.

Değişiklikler iyidir ama bu güncellemenin belki başka özellikleri de vardır. Neler geleceğini bilmiyoruz ve şimdilik söylenti demekle yetineceğiz. Ortaya çıkacak her ayrıntı için karşınızda olmaya çalışacağız. 

Google Play Store'da Yüzde 80 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Google Play Yeni Bir Yükselenler Listesi Arayüzüne Geçiyor

YORUMLAR