Google Play Store'da Yüzde 80 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Google Play Store'da Yüzde 80 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Google Play Store'da Black Friday kapsamında büyük indirim furyası başladı. Oyunlarda, uygulamalarda, kitaplarda, filmlerde, TV showlarında ve daha pek çok alanda yüzde 80'e varan indirimlerden Türkiye'de de faydalanabiliyoruz.

Amerika Birleşik Devleri'nde Şükran Günün'den sonra gelen ilk Cuma gününe Black Friday deniyor. Bu dönemde neredeyse bütün mağazalar efsane indirimlere gidiyor ve insanlar normal değerinin altında bir fiyata istedikleri ürünleri alabiliyorlar. Google Play Store'dan da böyle bir hamle ne zaman gelecek diyorduk ki, büyük bir indirim furyasıyla karşımıza çıktı.

Son yıllarda dijital ürünlere olan talep artınca, fiziksel ürünlerin pabucu dama atıldı diyebiliriz. Akıllı telefonlar insanların en çok vakit geçirdiği metalar haline geldiğinden, bu alanda indirime giren her şey çok değerli oluyor. Google Play Store'da 29 Kasım tarihine kadar oyunlarda, uygulamalarda, kitaplarda, filmlerde, TV showlarında ve daha pek çok alanda yüzde 80'e varan indirimleri bu yüzden başlattı. Üstelik bizimle pek alakası olmamasına rağmen Türkiye mağazasında da bu indirim geçerli. Fakat bir uyarı yapalım, daha çok oyunlar ve oyun içi satın alımlarda bu indirimden faydalanabiliyoruz. 

Ek olarak, eğer Amerika'da olan kulanıcılarımız varsa CYBERDEALMOVIES2016 kodunu kullanarak daha ucuza film alabilirler. Son derece cazip teklifler için Google Play Store mağazasını ziyaret edebilirsiniz. 

Google Play Yeni Bir Yükselenler Listesi Arayüzüne Geçiyor

Google Play Ücretli Uygulamaları 10 Dakika Süreyle Ücretsiz Oluyor

YORUMLAR