Google Play Vizyondaki Filmleri Ön Satışa Sunuyor

Google Play Vizyondaki Filmleri Ön Satışa Sunuyor

Aralarında iTunes'un da bulunduğu bir çok popüler internet video servisi, popüler ve vizyondaki filmleri ön satış ile almanız için olanak sunarak, DVD'leri çıktığı gibi izleme fırsatı sunuyordu. Bu kervana artık Google Play de dahil oldu.

Google, Movies adını verdiği servisi Google Play'e dahil ederek internet kullanıcılarının istedikleri filmleri ön satış ile almalarına imkan sunacak. Şu an için sadece Amerika'da aktif olan servisin, yakın zamanda diğer ülkeler için de aktif olacağı Google tarafından açıklandı. Vizyonda olan filmlerden beğendikleriniz varsa sinemaya gidecek vakit bulamıyorsanız, endişe etmenize gerek yok. Google Play üzerinden filmi satın alarka çıktığı gibi hemen evinizde rahatça izleyebilirsiniz.

Google, resmi Google Play Twitter hesabı üzerinden atılan tweette Gone Girl ve Guardians filmleri ile birlikte daha pek çok satın alınabilecek filmin olduğunu bildirdi. Ülkemizde film için para ödemek malesef pek yaygın bir hareket olmadığı için genellikle Torrent ve film izleme siteleri tercih ediliyor. Millet olarak bu huyumuzun kısa süre içerisinde değişmesi temennisi ile birlikte Google'ın Movies servisinin ülkemizde de aktif olmasını diliyorum.

Android Kilit Ekranına Widget Ekleme Nasıl Yapılır

YORUMLAR