Google Play'de Assassin's Creed Pirates Sadece 25 Kuruş!

Google Play'de Assassin's Creed Pirates Sadece 25 Kuruş!

Eğer Assassin's Creed oyunlarının hayranıysanız size güzel bir haberimiz var! Assassin's Creed serisinin yeni mobil oyunu olan Assassin's Creed Pirates Android uygulama marketi Google Play üzerinde büyük bir indirime girdi. Bu indirimle Google Play üzerinde sadece 25 kuruşa satın alabileceğiniz Assassin's Creed Pirates ile 7 denizlere açılarak en güçlü korsan olma fırsatını ele geçirebilirsiniz.

Hatırlanacağı üzere Ubisoft'un geliştirdiği Assassin's Creed Pirates'ın iOS versiyonu bir süre önce Apple tarafından haftanın uygulaması seçilerek kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu. Bunun ardından oyunun Android versiyonunda da devasa bir indirim yapıldı. Oyun ücretsiz olmasa da yine de herkesin karşılayabileceği çok düşük bir fiyata satılıyor.

Söz konusu indirim sadece Assassin's Creed Pirates ile sınırlı değil. Assassin's Creed Pirates yanında The Amazing Spider-Man 2 ve Need for Speed Most Wanted gibi hit oyunlarda indirimde. Kısa bir süre sürecek indirimleri yakalamak için acele etmenizi öneririrz. İndirimli oyunların listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Assassin's Creed Pirates'ın Android versiyonunu indirmek için:

Haftanın Android Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

YORUMLAR