Google Street View Artık Bir Uygulama Olarak Android ve iOS Cihazlarda Kullanılabilecek

Google Street View Artık Bir Uygulama Olarak Android ve iOS Cihazlarda Kullanılabilecek

Google Maps’a bağlı olan Google Street View artık bir uygulama olarak iOS ve Android platformlarda kullanılabilecek.

Google Street View App Store’da iOS ve Google Play’de Android cihazlar için indirilmeye kullanılmaya hazır. Hemen hemen dünyanın ünlü kentlerinden cadde ve sokak görüntülerinin izlenmesine olanak tanıyan Google Street View interaktif bir uygulama olarak uygulama mağazalarına yerleşti. İsteyen herkes uygulamaya fotoğraf yükleyerek içeriğine katkıda bulunabiliyor.

Google Street View uygulamasına Photo Sphere Camera uygulaması da entegre edildi. Bu sayede kullanıcılar akıllı cep telefonlarıyla uygulama üzerinden istedikleri yerin fotoğrafını çekerek servise yükleyebiliyorlar.

Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Google Street View ile kullanıcılar panoramik fotoğraflarını da cep telefonlarını kullanarak servise yükleyebilecekler.

Google Street View ülkemizde çok kullanılan bir servis değil. Ancak bugünden itibaren bir uygulama olarak hizmet vermeye başlaması ve Türkiye’nin de bu uygulamaya dahil edilmiş olması ilgiyi artırabilir. Google Street View tek başına bir uygulama olarak kullanıcıların Google Photos uygulamasını daha fazla kullanabiliyor olmasını da artırmayı hedefliyor.  

Google Street ViewFotoğrafları

Google Street View Mısır Piramitlerinde Yolculuğa Davet Ediyor

Google Street View ile Hayvanat Bahçelerini ve Okyanusları Keşfedin

YORUMLAR