Google Takvim Eklentisi Goals Boş Zamanlarımızı Dolduruyor

Google Takvim Eklentisi Goals Boş Zamanlarımızı Dolduruyor

Google Goals ya da Türkçe meali ile Google Hedefler eklentisi Google Takvim ile bütünleşerek boş zamanlarınızı düzenliyor.

Genellikle boş vakitlerimizde boş işlerle uğraşmamamız daha düzenli, sosyal ve verimli bir zaman değerlendirmesi yapabilmemiz için Google Goals’u geliştirip Google Takvime entegre ediyor. Boş zamanlarımızı gerçekten faydalı aktivitelerle doldurmak istiyorsak Google Hedefler (Goals) eklentisi elbette çok faydalı.

Spor yapmaktan tutunda hobilerinize ait her türlü aktif zaman değerlendirmelerinin takibini yapabilen Google Goals aktivitelerinizi Google Takvimdeki iş akışınıza ve zaman boşluklarınıza göre ayarlıyor. Böylece daha düzenli bir aktivite takvimi oluşturabiliyor.

Google Takvimde profesyonel zaman çizelgenize ait her hangi bir değişiklik olursa Google Goals bunu fark ederek daha önce tanımladığı etkinlik akışı için alternatif zaman tabloları düzenleyebiliyor. Böylece iş yerinizde uzayan toplantılar olduğunda boş vakitlerinize ayırdığınız standart zaman dilimi bozulmadan hobilerinize vakit ayırmaya devam ediyorsunuz.

İşte Google Goals için Google’ın hazırladığı yeni reklam.

YORUMLAR