Google, Ünlü Seyahat Uygulaması Jetpac'i Satın Aldı!

Google, Ünlü Seyahat Uygulaması Jetpac'i Satın Aldı!

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google yeni bir şirketi daha kendi bünyesine katmanın heyecanını yaşıyor. Ünlü seyahat uygulaması artık Google'ın ellerinde.

Google bildiğiniz üzere bu yıl sürekli kendini geliştirdi. Yaptığı anlaşmalar ile birçok başarılı firmayı kendi bünyesine katmayı başardı. Bu büyük oynayan şirketin son aldığı şey Jetpac oldu.

iPhone ve iPad için ücretsiz sunulan Jetpac uygulaması, kullanıcılarına görmek istedikleri şehirlerin kolay rehberini hazırlıyordu. 6 bine yakın büyük şehrin en popüler yerlerini sizlere gösterebilen bu güzel uygulama her meslek grubuna özel bazı yerleri ayırıyor. Mesela iş adamları için lüks yerleri daha az kazananlar için ise bütçe bakımından uygun yerler ziyaret ettiriyordu. Instagram'ı andıran tasarımıyla sevilen bu güzel uygulamayı Android kullanıcıları büyük hevesle bekliyordu.

Google da bu uygulamayı çok sevmiş olacak ki hemen satın aldı. Yalnız uygulamanın kullanıcıları için kötü bir haberimiz var. Bazı dedikodulara göre Google satın alma işlemleri bittikten sonra ilk olarak uygulamayı mağazadan kaldıracak. Mağazadan kaldırdıktan sonra web servisi haline mi getirecek yoksa geliştirip tekrar mı yükleyecek bilinmiyor. Fakat Google'ın satın aldığı her projeyi kendine göre değiştirdiğini biliyoruz.

Sizce Google Jetpac için ne planlıyor?

Jetpac uygulaması kaldırılmadan denemek isterseniz aşağıdaki bağlantı sayesinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Microsoft Snapchat Benzeri Windows Phone Uygulaması Geliştirdi

EPOCH.2'yi iPhone ve iPad'inize Bu Hafta Ücretsiz İndirin! 

YORUMLAR