Google Üzerinden Artık Tic Tac Toe ve Solitaire Oynayabilirsiniz

Google Üzerinden Artık Tic Tac Toe ve Solitaire Oynayabilirsiniz

Anlık olarak milyonlarca aramaya cevap verebilen Google, kullanıcıları için sıkıldıklarında kullanabilecekleri iki yeni arama komutunu daha aktif hale getirdi.

Bildiğiniz üzere Google'a bazı anahtar kelimeleri yazdığınızda arama bölümünde sihirli değişmeler oluyor. Kullanıcıların çok hoşuna giden bu değişikliklere bir yenisi daha eklendi. Google bu kapsamda çalışırken sıkılanlar için iki tane yeni oyunu aktif hale getirdi.

-Google Aramalarıyla Yapabileceğiniz 15 Havalı Şey

Google üzerinden oyun oynayabilirsiniz!

Dev arama motorunun yeni komutları ile birlikte artık internet tarayıcınızdan Tic Tac Toe ve Solitaire isimli iki oyunu oynayabileceksiniz. Bu oyunlar ile birlikte iş hayatınızda ufak kaçamaklar yapabilirsiniz. Çünkü Google'ı yasaklı siteler arasına alan bir şirket olduğunu sanmıyoruz.

Google üzerinden nasıl oyun oynanır?

Google arama motorunu kullanarak oyunlara ulaşmak ise oldukça kolay. Bunun için Google'a hangi oyunu oynamak istiyorsanız onun adını yazıp arama yapmanız yeterli. Arama sonuçlarının en üstünde zaten hemen aradığınız oyunu göreceksiniz. Biz yine de size kolaylık olması açısından Türkiye'de de çalışan arama komutlarını hatırlatalım:

Ülkemizde "XOX" olarak bilinen oyunu oynamak için "tic tac toe" ve popüler kart oyununu oynamak için de "solitaire" yazmanız gerekiyor. Bu arada oyunları hem masaüstü hem de mobil üzerinden oynayabilmeniz de mümkün.

Ben oyunumu Google üzerinden oynamam diyorsanız buyurun:

Google Aramalarında Bilinmeyen 20 Komut

Google Arama Motorunu Kullanmamak İçin 4 Mantıklı Sebep

YORUMLAR