Google ve HTC Ortalığıyla Geliştirilen Nexus Sailfish Görüntüleri Sızdı

Google ve HTC Ortalığıyla Geliştirilen Nexus Sailfish Görüntüleri Sızdı

Google farklı markalar üzerinden Nexus telefonları pazarlamaya devam ediyor. Son olarak Tayvan merkezli HTC firmasıyla ortaklaşa çıkaracağı Nexus Sailfish ile gündeme gelen şirketin bu telefona ait görüntüleri sızdırıldı. Sızıdırılan fotoğraflarda oldukça şık bir tasarıma sahip olduğu görülen cihaz, Nexus hayranlarını heyecanlandırdı.

Daha önce Nexus Sailfish'e sızdırılan diğer haberlere baktınız mı bilmiyorum, özelliklerine kadar pek çok ayrıntıyı öğrenmiştik. Gelen bilgilere göre 5 inç Full HD ekrana sahip olacak telefonda, Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama, 12 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera ve parmak izi tarayıcı yer alacak. Ayrıca Android 7.0 Nougat işletim sistemini kullanacak cihaz bu alanda ilklerden olacak. E özelliklerini öğrendik, görüntüsü nerde dediğinizi duyar gibiyim. Buyrun o da sızdırıldı:

Ana malzemelerinde aliminyum ve cam kullanıldığını bildiğimiz Sailfish, muadili Marlin'den ekran kalitesi ve pil ömrü gibi özellikler konusunda ayrılacak. Daha küçük ekrana sahip olacak telefonun mütevazi bir akıllı telefon deneyim yaşatması düşünülürken, fiyatının da daha düşük olması bekleniyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde Nexus tarafından hangi bilgilerle karşılaşacağız. 

TC Nexus 2016 Marlin Kullanıcı Arayüzü Sürprizlerle Dolu

HTC Nexus 2016 Android Arayüzü ve Duvar Kağıtlarını İndirin Hemen Kulanın

HTC Nexus Marlin'in Render Görüntüleri Sızdırıldı


YORUMLAR