Lamborghini'den Lüks Akıllı Telefon: Alpha One!

Lamborghini'den Lüks Akıllı Telefon: Alpha One!

İtalya merkezli lüks otomobil üreticisi Lamborghini, araba sektöründen sonra akıllı telefon sektöründe de başarısını göstermek istiyor. Üst düzey özellikleriyle kullanıcılara sunulan Lamborghini Alpha One, aynı zamanda şık bir tasarıma sahip.

Londra'daki birkaç mağazada ve Birleşik Arap Emirliklerinde satışa çıkan Alpha One, 20MP arka ve 8MP ön kamera, parmak izi sensörü ve Qualcomm'un Snapdragon 820 işlemcisi ile birlikte geliyor. Android işletim sistemini barındıran Alpha One, dış kasasında İtalyan deri kaplaması ve çiziklere karşı dayanıklı sıvı alaşımı kullanıyor.

Dolby'nin en güçlü hoparlörünün yer aldığı akıllı telefonda, 4GB RAM bulunuyor. Ayrıca 64 GB genişletilebilir bellek ve 3250 mAh bataryaya sahip. Alpha One, 5.5 inç'lik 2K ekranla birlikte geliyor.

Alpha One şu anda insanlar tarafından ''Lükslük göstergesi'' olarak anımsanıyor. Fiyatı ise, Birleşik Krallık'ta ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde 2450 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca telefonun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Suda Yüzen Lamborghini ile James Bond Olmak Artık Hayal Değil

YORUMLAR