Google VR Gözlük Setleri İçin Ön Siparişler Başladı

Google VR Gözlük Setleri İçin Ön Siparişler Başladı

Google sanal gerçeklik platformu Daydream için özel olarak geliştirilen Google VR gözlük setleri ön siparişe açıldı. Google VR gözlükleri ABD, İngiltere ve Almanya’da ön siparişe açıldı.

Google VR gözlük setleri, özellikle Google Pixel ve Pixel XL ile beraber kullanılmaya başlanacak olan Google Daydream uygulaması için geliştirildiler. Google VR gözlük setler sanal gerçeklik üzerinde tüm medya mecralarının VR gözlük setlerinde kullanılabilmesine olanak verecek. VR gözlük setiyle 360 derece haber, film, TV şov ve yarışmalar izleyebileceksiniz.

Google VR Gözlük Seti Kaç Para?

ABD, İngiltere ve Almanya’da ön siparişe açılan Google VR gözlük setleri sırasıyla Amerika’da 79 Dolar, İngiltere’de 69 Sterlin Almanya’da ise 69 Euro olarak sipariş ediliyor. Teslimatın bu ülkelerde 2 – 3 hafta süreceği belirtiliyor.

Google Daydream nedir?

Google DayDream NTV, CNN, Walt Disney gibi haber ve eğlence yapım kurum ve şirketleriyle anlaşmıştı. Bu anlaşmalı şirketler Google Daydream için tüm yayınlarını VR ve 360 derece standardına göre Android sistemlere entegre edecekler. Böylece Android kullanıcıları tüm Google VR gözlük setleri ile her şeyi 360 derece ve sanal gerçeklik olarak izleyebilecekler.

Google Daydream Sanal Gerçeklik Dünyasına Seviye Atlatacak

Google Uygulama Mağazasına Sanal Gerçek Oyunlar Geliyor

YORUMLAR