Google Web Designer'i Ücretsiz İndirin!

Google Web Designer'i Ücretsiz İndirin!

Google Haziran ayında tanıtımını yaptığı kendi HTML5 geliştirme aracı olan Google Web Designer'ı hizmete sundu. Şu an için ücretsiz Beta versiyonu hizmete açılan servis hem deneyimli hem de kodlama konusunda yeni olan geliştiricilere hitap etmekte. Servis bu esnek yapısı sayesinde kısa sürede birçok geliştiricinin favorisi olacak gibi görünüyor. Bir geliştirici Google Web Designer ile kod yaratırken HTML5 ve CSS3 kaba işini servise bırakabilir veya kodlar üzerinde kendi eliyle değişiklik yapabilir.

Geliştricilerin verimliliğini arttıracak ve işlerini daha kısa zamanda tamamlamalarına yardımcı olacak Google Web Designer birçok kullanışlı özelliği içeriğinde barındırıyor. Sitede yer alacak öğeleri tasarlarken katmanlar kullanarak canlandırma yapabiliyoruz. Yine Google bu konuda geliştiricilere yardımcı olmakta. Eğer ne yaptığımız hakkında çok fikrimiz yoksa adım adım canlandırma işlemi yapabilir ve Google'nin boşlukları doldurmasına izin verebiliriz.

3 boyutlu render araçları da içeren Google Web Designer oldukça kapsamlı, kullanımı kolay ve bir o kadar da kullanışlı bir araç olacak gibi duruyor.

Google Web Designer'ın ücretsiz Beta sürümünü indirmek için:

Facebook Grafik Arama Özelliğini Geliştirdi

YORUMLAR