Google, Yıl Sonuna Kadar 4 Milyon Pixel Telefon Satmayı Hedefliyor

Google, Yıl Sonuna Kadar 4 Milyon Pixel Telefon Satmayı Hedefliyor

Google'ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte tanıttığı yeni telefonları Google Pixel ve Pixel XL oldukça yoğun bir ilgi gördü. Google’ın bu kadar fazla ilgi gören telefonlarından bu yıl ne kadar satmayı planladığı ortaya çıktı.

Google'ın 4 Ekim 2016 tarihinde tanıttığı yeni telefonları oldukça performanslı teknik özelliklere sahip. Bu yüzden milyonlarca kişi Pixel'leri kullanabilmek için sabırsızlanıyor. Sadece performansıyla öne çıkmayan Pixel'ler, farklı renk çeşitleriyle birlikte tasarım açısından da oldukça ilgi gördü.

Google Pixel Milyonlarca Adet Satacak!

DigiTimes tarafından ortaya atılan istatistiklere göre Google bu sene oldukça yüksek miktarda satış yapmayı hedefliyor. Tanıtıldığı andan itibaren binlerce ön sipariş isteği alan Pixel ve Pixel XL, görünüşe göre satış rekorları kıracak. Dev arama motoru Google, bu sene içerisinde Pixel ve Pixel XL isimli telefonlarından 4 milyon tane satmayı hedefliyor.

Google'ın Nexus cihazlarından sonra kendi markasını taşıyan bir telefon üretmesi birçok kullanıcı tarafından olumlu karşılanmıştı. Özellikle Pixel'lerin yüksek performansa ve şık bir tasarıma sahip olması da tüm akıllı telefon sahiplerinin de ilgisini çekti. iPhone'a bile rakip olacağı söylenen Pixel'ler Ekim ayının sonunda satışa sunulacak. 

Siz Google’ın Pixel telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Google Pixel XL Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Pixel Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR