Google'dan Düğün Paketi: Google Weddings

Google'dan Düğün Paketi: Google Weddings

Düğün yapmak çiftlerin hayatını birleştirmesi açısından mutluluk verici bir adım olsa da, hazırlık aşamasından görümcesine, hatta kaynanasına kadar stresli bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Mutlu sonla biten bu süreci daha organize bir şekilde yürütmek isteyenler için sonunda Google araya girdi. Google Weddings servisi sayesinde bundan böyle nikah şahidiniz Google olacak.

Düğün Paketi'nde Neler Var?

  • Evliliğinizle ilgili gelişmeleri duyurma
  • Lokasyon belirleme
  • Düğün bütçesi kontrolü
  • Düğün davetiyesi oluşturma
  • Web sitesi oluşturma
  • Fotoğraf albümü

Gördüğünüz üzere pakette neredeyse ihtiyacınız olan her şey bulunuyor. Bu bağlamda Google'ın Facebook hegemonyasını kırmaya çalıştığını da söyleyebiliriz. Biraz daha ayrıntılı inceleyecek olursak:

Evliliğinizle ilgili gelişmeleri duyurmak için sunulan hizmette, çevrenizdeki en fazla 10 kişiyi Hangout'a davet ederek önemli gelişmeleri ilk onların öğrenmesini sağlayabiliyorsunuz. Düğününüzün nerede olacağına dair lokasyon belirleme işlevi de oldukça faydalı görünüyor. Bunun için Google sizi Haritalar'a yönlendiriyor. Bütçe kontrolüne gelince, bir Google Sheets şablonuyla karşı karşıya kalacağınız dökümanda tüm giderleri ayrıntılı olarak kayıt altına alabilirsiniz. Son olarak fotoğraf paylaşımı için Google+ kullanabilir, dilerseniz Google Sites ile web sitesi hazırlayabilirsiniz.

Önümüzdeki dönemde evlilik hazırlığı yapan takipçilerimizin mutlu olması dileğiyle...

Weddings servisini ziyaret etmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Google, Chrome'un Sıkıcı Bir Özelliğini Daha Hayatımızdan Çıkardı

XBox One'da XBox 360 Oyunları Oynanabilecek

YORUMLAR